Hizmetlerimiz

Ana sayfa » Hizmetlerimiz

AR-GE araştırmalarımız sonucunda geliştirilen ürünlerimiz, yüksek verim, minimum maliyet ve geri dönüşüm sistemlerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli desteği sağlıyoruz. Ürünlerimizin modüler üretilmesi, kapalı alanlarda kolay montaj ve estetik tasarımları ile yaşam alanlarının mimarisine uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir.

 

SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Ata Klima olarak Soğutma Sistemleri’nde müşterilerimize 3 şekilde çözüm üretmekteyiz.

Split Klima Sistemleri: Bireysel Klima Sistemleridir birer adet iç ve dış üniteden oluşurlar

VRV-VRF Klima Sistemleri : Merkezi Klima Sistemleridir bir veya bir grup dış ünite ve gerekli iç ünitelerden ihtiyacınıza göre oluşturulurlar

Isı Pompası Sistemleri: Yeni Nesil Teknoloji olan bu ürün hem kombi hem klima işlevi görmektedir.

 

ISITMA SİSTEMLERİ

Ata Klima olarak Isıtma Sistemleri’nde müşterilerimize 3 şekilde çözüm üretmekteyiz.

Bireysel Isıtma Sistemleri: Yerden Isıtma, Kombi Sistemler

KasKad Kazan Sistemleri: Kaskad Sistemler duvar tipi bir grup kazanın bir birine bağlanması ile oluşan sistemlerdir

Pompası Sistemleri: Yeni Nesil Teknoloji olan bu ürün hem kombi hem klima işlevi görmektedir.

 

HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Ata Klima Olarak Havalandırma Sistemleri’nde müşterilerimize 4 şekilde çözüm üretmekteyiz.

a- Isı Geri Kazanım Sistemleri: Mahaldeki havalandırma sistemleri dışarıdan aldığı koşullandırılmamış havayı ısı geri kazanım cihazına göndererek havayı belli bir dereceye getirip mahale vermeyi sağlamaktadır.

b- Klima Santral Sistemleri: Genel ve özel koşullar için iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde çözümler de yardımcı olduğumuz müşterilerimiz için, zengin ürün bileşenleri ve esnek sistemler ile yaşam alanlarını iklimlendiriyor ve Asya İklimlendirme Klima Sistemleri ile çözümler üretmeye çalışıyoruz.

c- Jet Fan Sistemleri: Otopark ve kapalı alanlarda hava akımını kontrol etmek, yönlendirmek ve tahliye etmek için kullanılmaktadır. Uygulama maaliyeti daha az ve daha çok park alanı gibi kullanım alan genişliği sağlar. İşletmede daha az işletim maaliyeti ve ses seviyesi oluşturur.
Otopark ve tünellerde duman tahliye havalandırmaları için ideal bir sistemdir. Fan ve susturucu ekipmanlarından oluşur.

d- Otopark Havalandırma sistemleri: günümüzde çok katlı kapalı otoparkların sayıları her geçen gün artması ile birlikte giderek önem kazanmaya başlamıştır. Genelde yoğun insan kalabalıklarının ziyaret ettiği, sinema, tiyatro, alışveriş merkezleri, havalimanları, otogarlar gibi komplekslerin bodrum ve zemin katlarında ya da yanı başlarındaki çok katlı yer altı otoparkları, şehir merkezlerindeki otopark ihtiyacına cevap vermeye çalışmaktadır. Bu gibi otoparklarda ziyaretçilerin yoğun olduklarında olası bir yangın ve acil durum kaçışlarında anında devreye girmesi gereken sistemlerin önemini arttırmaktadır. Duman kontrol sistemleri bu bağlamda otoparklardaki kalabalık kitlenin hayatını koruyacak önemli sistemlerden biridir.