Teslimat Bilgileri

Ana sayfa » Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Kargo ile Satın almış olduğunuz Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce bazı konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Teslimat ve Fatura Adresleri
Siparişleriniz tarafınızca belirtilen adrese gönderilecektir. Lütfen teslimat bilgilerinizi tam eksiksiz olarak doldurunuz.
Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır. Bilgiler 3.kişi veya kurumlar ile paylaşılmamaktadır

Saat 14:00’a kadar verilen siparişler maksimum 1 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Türkiye geneli maksimum teslimat süremiz kargoya verilme tarihinden itibaren normal koşullar altında 3-7  iş günüdür.

Teslim Alınan ürünlerin amblajları ve ürünün kendisi nakliye sırasında zarar görmüş ise  ürünü teslim eden kargo firması tarafından mutlaka tutanak tutulmalıdır.Aksi takdirde deüğüşüm ve ürün iade talepleri değerlendirilmemektedir.